Skip to Content

fototapet

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/afkchrudim.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Každý člověk je odlišný, ale přesto máme jednotné cíle a sny

sok
Autor: Duravit
Źródło: Duravit
Všichni máme nějaké tužby a cíle. Jak jsme byli dětmi, přáli jsme si vlastnit nebe, současně když jsme velcí naše přání se stávají reálné. To co si přejeme, nemusí být jenom v našich myšlenkách, smí to převzít materiální podobu.

Děti mají rády barvy a hrát si vždy na všech místech

samolepící tapety na dveře
Autor: Hot Gossip Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Dříve než se někdo pobere přemýšlejí nad počtem dětí, co vše se jím líbí eventuálně kým si přáli být v dětství. Každý držíme svá malá přání. Mnohdy se splní ve věku, ve kterém po nich toužíme, jindy si je musíme splnit, ve starším věku.

Změněné zdi za pouhou chvíli a zcela originálně

Nákup
Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Proměna je taková jakou si ji uspořádáme. Může být prostá ale také dost těžká. Pakliže použijeme ty správné materiály, určitě nám to půjde celkem šikovně a nebudeme se v žádném případě nudit.

Pestřejší odstíny také můžou mít své kouzlo

Internet
Autor: Casamoda
Źródło: Casamoda
Při natírání zdi, většinou používáme všední odstíny a vzorky. Pravděpodobněji nejdeme do něčeho více rozdílného až bezmála bláznivého. Ale i šílené věcí eventuálně motivy smí vytvořit náš barák hezčím a malinko odlišným.
Syndicate content