Skip to Content

moc

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/afkchrudim.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Namísto barvy, více osobitosti a snadnosti

3d obrazy na zeď
Autor: EDUSPACES - przestrzenie edukacji XXI wieku
Źródło: http://www.flickr.com
Je mnoho nápadu jak si vyzdobit své zdi ve svém obydlí. Čas od času ale nevíme, ve kterém místě se pustit do díla a jak ho konkrétně utvořit.

Inspirace jiné vervy na stěny různých pokojů

kamufláž
Autor: Puma
Źródło: Puma
Vytvoření perfektního a jedinečného prostoru nemusí být vždy prosté. Ale použitím správných materiálů a pomůcek se změny začnou dít samy. Mimo to, že se to podaří a bude to nádherné, potěší to oči, jaké na to budou hledět.

S rozbřeskem se probouzí i naše denní chuť do života

lampy
Autor: Douglas Scortegagna
Źródło: http://www.flickr.com
Každý den je pouze pro nás. Závisí na nás, jak s ním naložíme. Každý minimálně jednou za svůj život zklame, důležité je ale narovnat se a zkusit znovu začít či opravit to, co se nám nepovedlo.

Změněné zdi za pouhou chvíli a zcela originálně

Nákup
Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Proměna je taková jakou si ji uspořádáme. Může být prostá ale také dost těžká. Pakliže použijeme ty správné materiály, určitě nám to půjde celkem šikovně a nebudeme se v žádném případě nudit.

Vymalováním svého interiéru, účinkující radost ze života

3d obrazy na zeď
Autor: Marco Hamersma
Źródło: http://www.flickr.com
Již mnoho víme o barevných fototapetach, které smíme upevnit na zdi s různorodými odstíny a vzorky. Také známe, v jakých místnostech použít konkrétní barvu, a kterou raději nepoužívat obecně v žádné a nechat ji jenom tak.
Syndicate content