Chceš mít pěkné bydlení? S fototapetou není nic jednoduššího!

11 Paź by admin

Chceš mít pěkné bydlení? S fototapetou není nic jednoduššího!

Každý, kdo plánuje nákup bytu, chce, aby jeho nové bydlení bylo doopravdy originální a stylové. Naštěstí dnes máme na výběr stovky různých dekorací, látek a bytových doplňků.

V obchodech s nábytkem a ozdobami najdeme velmi zajímavé kousky: designové pohovky, závěsy z krásných materiálů, svíčky, květináče, obrazy, zrcadla v originálních rámech, moderní lampy či vzorované závěsy.
filtr wody

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Hit posledních let – vliesové a papírové fototapety
fototapety

Autor: Wolfgang Wildner
Źródło: http://www.flickr.com
Stoupající oblíbě se Opravdovým hitem poslední doby jsou však rozhodně fototapety čili velkoformátové fotografie natištěné na standardní tapetě. K výrobě fototapet se nejlépe hodí papírové, nebo vliesové tapety. O papírových tapetách není potřeba nic říkat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od normálních tapet. Vliesové tapety se vyrábí z celulózových a vinylových vláken, díky čemuž jsou odolnější, průžnější a pevnější než obyčejný papír. Jejich dalším kladem je to, že při lepení lepidlo se nanáší pouze na stěnu. Fototapeta natištěná na vliesovým „základě” je trvalá, omyvatelná a odolná proti otěru. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá originální vzhled. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v vodopad? Není problém! Přeješ si každý den snídat s výhledem na pláž? Nemusíš nikam jezdit! Stačí si objednat fototapetu.
Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?
matrac

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta není jediná možnost použití podařené fotky jako dekoraci do interiéru.

Dnes na trhu máme stovky firem, které se zabývají tiskem plakátů z fotek zákazníka. Díky této službě se naše fotka z výletu může stát originální ozdobou obýváku či ložnice. Plakáty na zeď jsou rovněž skvělým nápadem na vánoční dárek pro milovanou osobu.