Už odmalička jsme milovali lepit nálepky všude kde se dalo v pokojích

11 Paź by admin

Už odmalička jsme milovali lepit nálepky všude kde se dalo v pokojích

Když jsme byli dětmi, kupovali jsme samolepky, a když je nebylo kde nalepit, tak jsme je přilepovali na skříně popřípadě všelijaký nábytek. Po této práci, náš nábytek, možná též zdi, dostaly co proto a přálo by si je obnovit.

Dva tipy jak toto opravit. /
Dětské místnosti jsou plné hraček a všelijakých dětských předmětů. Pakliže se nám už podařilo samolepky odstranit ze stěny, popřípadě očistit pokreslené zdi, pak je musíme jakýmsi způsobem nazdobit. Na stěny se perfektně hodí dětské fototapety – klikněte na tento odkaz. Jsou to tapety zaplněné dětskými pohádkami. Hodně královen, panenek, aut a jiných postaviček. Tapety jsou většinou vyměnitelné, takže by až tak neobtěžovala jakási jiná nálepka, určitě by tam i padla. Dětské fototapety se dokonalé hodí do každého dětského pokoje, eventuálně na příklad jenom na jednu zeď. Nemusí být vytapetovaný celý pokoj. /
dětské fototapety

Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Dětské obrázky a nálepky se též můžou nacházet na dveřích v domácnosti. Je zcela prostý návod jak se od toho oprostit. Samolepící tapety na dveře hezkým způsobem zakryjí nedostatky, jaké tam nechceme mít. Hezký obrázek na tapetě smí zkrášlit náš prostor – klikněte na něj. Dokonce na samolepící tapety na dveře si můžeme pořídit jednotný vzorek našich původních dveří a žádný člověk nerozpozná rozdíl. Tyto tapety můžeme využít na jakékoli dveře v domě. Ba i i na kuchyňskou linku. Takovýmto stylem můžeme zvýraznit naší již zašlou a mnoholetou kuchyní.

Jenom jsme povinní fototapetu koupit a přilepit na dveře, jak prosté. /
Nádhera je v uměních naších srdcí a také tam, kde jsme originální. Využijme proto, to co máme v sobě.