Vymalování všech domácích stěn s tématem retro módou

11 Paź by admin

Vymalování všech domácích stěn s tématem retro módou

Stále hodně se započínáme vracet do 50. let s oblékáním. Retro styl začíná byt uváděn více a více. Dodnes jsme mohli ho vidět hlavně na módních doplňcích. Teď smíme učinit převrat ve vlastním domě, a jestliže se nám trošku zalíbil, můžeme ho použít jako tapetový vzorek do naších místnosti. /

fototapety do ložnice

Autor: Grégory Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice

Autor: www.TwojaBateria.pl
Źródło: www.TwojaBateria.pl
Vlnky, pruhy a tečky jsou podstatou pro retro styl. Ženy na sebe strojily modré či červené barvy se spoustou ornamentu. Teď se mnoho oblečení šije tímto způsobem. Není od věci si trochu o tomto tématu cosi přečíst a naaranžovat si nějaký pokoj v obydlí tímto stylem. Mezitímco často aplikujeme fototapety do ložnice monochromatické, můžeme se zcela uvolnit a vyzkoušet cosi více extravagantního. Nějaká ta kytka popřípadě proužek ještě nikomu nic neudělal. Koupením fototapety do ložnice v červeném odstínu s bílými tečky by se jistě zalíbilo více lidem. K tomu sladit interiér a rovněž lustr v retro módě a už máme zbrusu novodobou ložnici. Abychom nedrželi pouze jeden pokoj v takovémto stylu, můžeme třeba naaranžovat i koupelnu – zdaleka tím více můžete přečíst na této adrese. Do ní by spíše se hodily fototapety v odstínu modré eventuálně bílé s kytkami popřípadě pruhy. Také můžeme nalepit fototapety do koupelny v jednom odstínu a k tomu doplnit různé retro ozdoby. Jedno jakou barvu na fototapety do koupelny si zvolíte, jistě bude hezká – .

Retro charakter je jeden z nejvíce oblíbených stylu ve společností. Je to nejenom pěkná móda ale i velice vybraná. Právě zásluhou její ladnosti a velice příjemné a současně viditelné nádheře vaše pokoje budou vypadat svérázně a báječně.