Pestřejší odstíny také můžou mít své kouzlo

11 Paź by admin

Pestřejší odstíny také můžou mít své kouzlo

Při malování stěn, většinou užíváme každodenní odstíny a vzorky. Pravděpodobněji se nepouštíme do čehosi více odlišného až skoro šíleného. Ale i šílené věcí eventuálně motivy můžou utvořit náš pokoj krásnějším a trochu odlišným.

Možná nemáme v oblibě bláznovství, ale jestliže už cosi takového učiníme většinou se nám to zalíbí. Proto můžeme vyzkoušet při malování místnosti fototapety grafiti. Jsou malinko odlišné než normální, a rovněž trochu energické. Není to každodenní světlá barva. Je to spoustu barev společně. Jsou to rovněž skákající barvy na stěně, jaké udělají den okamžitě malinko krásnějším a veselejším. fototapety grafiti si můžeme nalepit všude tam, kde bychom jinde připevnili obyčejnou barvu. Zotaví náš dům čímsi jiným. Nemusíme ji dávat hned do každého pokoje. Smíme si vybrat nějakou místnost. Jistě toho nebudeme želet. Kdyby se nám to nezamlouvalo, pokaždé to můžeme vystřídat další fototapetou – odkaz na demural.
Internet

Autor: Casamoda
Źródło: Casamoda
Pokud si přejeme mít místnost malinko tišší, můžeme užít fototapety les. Víme, že v přírodě si můžeme odpočinout, a také nabrat svěží vzduch. Průměrně do přírody vycházíme na procházky. Teď můžeme mít les v pokoji. Určitě nám to nenahradí opravdový les, ale jestliže si opatříme fototapety les budeme se cítit svěžeji a vyvolá to v nás pocit, jež bychom určitě měli kdesi se projít. Lesní odstín tiší, ale mimo to si můžeme obstarat fotorapetu les i s jakousi krásnou polní rostlinkou – klikněte pro podrobnosti.

Jistěže nám to pokojík vytvoří živější. /
Ne vždy si obstaráme to, co doopravdy chceme. Každopádně bychom měli ale vyzkoušet cosi jiného, abychom se dozvěděli, co je pro nás nejlepší.